מוניות ברחובות לנתב"ג- בעקבות הלחץ בשדה התעופה בן גוריון כך תגיעו לנתב"ג

טסים לחו"ל? יוצאים לחופשה משפחתית? קחו בחשבון שזמן ההמתנה בשדה התעופה ארוך, חניון הרכבים עמוס כמעט עד אפס מקום חניה, אפילו פקק תנועה בכניסה לשדה. מוניות ברחובות מציעים מוניות ספיישל לנתב"ג.

הזמנתם כרטיסי טיסה, בדקתם דרכונים לכל המשפחה, ארזתם מזוודות הכל כבר מוכן אולם עדיין לא החלטתם איך להגיע לשדה התעופה אם ברכבת, או באוטובוס או במונית ספיישל.

אם בחרתם במונית ספיישל קחו בחשבון את הפקק בכניסה לשדה התעופה ואת התורים הארוכים בשדה התעופה, ועמדות הבידוק הבטחוני.

עוד בעיה מדאיגה בשדה התעופה הינה מזוודות שהולכות לאיבוד, לאחר שהמתנתם בתור לקחו לכם את המזוודות במסוע, המזוודה לא מגיעה ליעד החופשה שלכם, הסיבה טוענים בנתבג חוסר עובדים ועל פי הערכתו של מנהל נתב"ג העומסים ימשיכו עד לפסח הבא.

מוניות ברחובות לנתב"ג- שירות אמינות ועמידה בזמנים
מוניות ספיישל לנתב"ג

למה כדאי לקחת מונית מרחובות לשדה התעופה?

מאחר וזו הדרך הקלה והמהירה להגיע לשדה התעופה בין גוריון, לכן בעת הזמנת מונית לשדה התעופה לחופשה או טיסה לחו"ל תמיד רצוי וכדאי להזמין מונית לנתב"ג מראש ולדעת מי נהג המונית כולל מס טלפון נייד שיאסוף אתכם לשדה התעופה, הנהג כבר יודע בעת הזמנת מונית כמה אנשים יהיו בנסיעה וכמה מזוודות כך שאנו מוניות ברחובות נשריין לכם את המונית המתאימה בדרך לחופשה.

אנחנו מעניקים שירות לתושבי כל אזור רחובות והסביבה, מוניות ספיישל קרית עקרון, מוניות מזכרת בתיה, מוניות בילו, מוניות רחובות משלוחים ומסיעים נוסעים לכל מקום מונית מרחובות לירושלים, מונית רחובות למודיעין,  מונית מרחובות לנמל תעופה בן גוריון, מונית מרחובות לתל-אביב, ושאר חלקי הארץ. 

נכון שאולי בחירת מונית לשדה התעופה יותר יקרה אבל הרכבת עובדת פחות ולהיסחב עם מזוודות זה לא נעים יתרה מכך הרכבת שבאה מהצפון נסגרה כרגע, אוטובוס זה להחליף קווים בדרך ושוב אתם עם מזוודות.

אנו מוניות ברחובות עובדים קשה בכדי להתייעל ולשפר את שרותי ההסעות לשדה התעופה בן גוריון ולהתייחס לכל הלקוחות כאורחים שלנו. אנו יודעים ומבינים את הצורך של הזמנת מונית ספיישל בנסיעה בטוחה, אמינה ונוחה. מוניות ברחובות לנתב"ג מספקת יותר מסתם נסיעה! מערך השירותים שלנו כולל את כל מה שאתה צריך לנסיעה נוחה בטוחה והגעה בזמן שנקבע.

מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120


נסיעות בעיר רחובות ולכל רחבי הארץ
מונית מרחובות לנתב"ג.
מענה אנושי 24/6
התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שרות
צרפו חברים לדף שלנו בפייסבוק
https://www.facebook.com/rehovottaxi/
כתובתינו באינטרנט
http://www.rehovot-taxi.org/
https://taxirehovot.wordpress.com/
https://www.taxi-rehovot-asaf.com/
לא עובדים בשבתות וחגים
ניתן לשלם במזומן, בביט ואשראי