הזמנת מונית ספיישל

חברות רבות צריכות אפשרות להזמנת מוניות ספיישל לנסיעות בעיר רחובות או מחוץ לעיר ולצרכים שונים גם למשלוחים. לעתים אפילו אנשים פרטיים זקוקים למוניות ספיישל, אדם פרטי יהיה זקוק למונית בדחיפות היא אם הוא או היא מאחרים לעבודה, אין להם כוח לחפש חניה, ממהרים לשים את הילד בגן, או שסתם צריכים מונית לקניון רחובות הנה כמה המלצות שיעזרו לכם להזמין מונית בצורה יעילה ומהירה ולשמור את מספר הטלפון של המונית באותה עיר.

מוניות ברחובות– איך מזמינים מונית ספיישל?

הזמנת מונית ספיישל בעיר רחובות או בכל עיר בארץ בשעות העומס זה דבר בעייתי מאחר ויש ביקוש גבוהה. אבל אם נבחר בקבוצת מוניות הנכונה אנחנו יכולים להבטיח שנהג המונית יגיע בזמן הרצוי ולכן לא תמיד כדאי לחפש מחיר זול. לאחר שמצאתם מוניות ברחובות מתאימה חשוב לשמור את המספר טלפון בכדי שתדעו לאן לחזור לגבי הזמנת מונית או לשאלות נוספות, כדאי גם לבדוק איזה סוגי מוניות יש, מי הנהג וכמה שעות עבודה על המונית. נהגי מוניות לפעמים עובדים מעל 8 שעות עבודה וזה מעייף לנהוג כל היום על הכביש לכן חשוב לבדוק מי הנהג. 

הזמנת מונית ספיישל מרחובות לנתב"ג

כשאנחנו מזמינים מונית ספיישל כדאי להתחשב גם בשיקולים נוספים כמו: לאן אנחנו צריכים להגיע וכמה זמן הנסיעה? מונית מרחובות לשדה התעופה עם כסא בטיחות לילד כרוך בתוספת מחיר, למשל, וכך גם העמסת מזוודות חשוב לציין כמה מזוודות יש למזמין המונית, דבר נוסף וחשוב לא פחות הוא שאנחנו מבקשים לעשות נסיעה בכבישים מסוימים שמאריכים את הדרך של הנהג המונית או דורשים ממנו תשלום בכביש אגרה.

מוניות ברחובות – משלוחים

כיום יש אפשרות לשלוח כמעט כל פריט קטן או כמה קרטונים או רק מעטפה במונית מהירה וזריזה. תתפלאו לגלות שהרבה מנהגי מוניות ברחובות משלוחים ספיישל מבצעים משלוחים מרגע לרגע יש גם מחירים עבור כל עיר בארץ, מכיוון שהשירות הוא מאוד מגוון ודינמי. כך תמצאו שיש מחיר למשלוח הזמנת מונית ספיישל מרחובות לתל אביב, משלוח מונית ספיישל לחיפה, משלוח מונית ספיישל לאילת והכל מעכשיו לעכשיו משלוחים עוד באותו היום.

שרות מוניות מעכשיו לעכשיו

רוב המוניות יתנו גם שירות של מסירה מדלת לדלת, או מסירה מיד ליד אשר רוב האנשים בדרך כלל מעדיפים שלא להתעסק עימם. ישנן מספר חברות שאף לקחו את המוניות צעד אחד נוסף ומציעות גם שירותי עמידה בתור למסירת מסמכים וגובים תשלום נוסף עבור השרות.

איך מגיעים לטלפון של הזמנת מוניות ספיישל?

כיום יש מאות מוניות בישראל, חלקן גדולות וחלקן קטנות. ניתן לחפש במהרה באינטרנט באזור מגוריכם היכן ממוקמת קבוצת המוניות או תחנת מוניות הקרובה לאיזור מגורכם. עם זאת, קחו בחשבון מספר פרמטרים לפני שאתם מזמינים את המונית ופרט חשוב מאוד שמרו את מספר טלפון מוניות ברחובות.

מענה טלפוני רב קווי

חברת מוניות רצינית בדרך כלל תעמיד עבורכם סדרן מוניות, ותמיד יהיה מענה לטלפון 24/6 הסדרן ישאל לאן הנסיעה במונית ולאן היעד. עם זאת, כשמדובר בנהג מונית יחיד אז הסדרן כבר לא רלוונטי, אך בכל זאת חשוב שתתייעצו עם אנשים שכבר עשו מספר הזמנות למוניות ספיישל בעבר ותקבלו המלצות. זכרו, המונית הזולה היא לא בהכרח המונית הטובה ביותר עבורכם.

מוניות ברחובות - מוניות ספיישל לכל העיר
מוניות ברחובות – הזמנת מונית

טיפ לנהג מונית

אם מעולם לא ביצעתם נסיעה או הזמנת מונית מרחובות לשדה התעופה או שהוצאתם נוסעים משדה התעופה, כדאי מאוד שתבדקו היטב במה מדובר, מהם המחירים שמוצעים בשוק ושחובה להפעיל מונה בכל נסיעה ואיפה ומתי ניתן לבקש להוזיל את המחיר. נהגי המוניות הוותקים הם בדרך כלל מנוסים מאוד בתחומם ויודעים לזהות "טרף קל" כשמדובר בנהג מונית חדש.

כדאי לבדוק פרטים נוספים במונית

בררו לגבי ביטוח המונית. לא לכל נהגי המוניות יש ביטוח מונית, וחשוב מאוד לבדוק זאת. שימו לב שאתם בודקים היטב עם מספר נהגי מוניות מה הם מציעים, ובחרו את ההצעה שנראית לכם לנכון, כשאתם בודקים שנהג המונית מודע למרחק הנסיעה, לקומה בשדה התעופה שאליה הוא אמור להגיע לטרמינל 3 או טרמינל 1 וגם את כל כמות המזוודות, זאת בכדי למנוע אי נעימויות ביום של הנסיעה במונית ספיישל.