מוניות ברחובות פליירים

מוניות ברחובות פליירים פרסום מהעיתונות ורחבי הרשת.
פליירים למוניות והסעות עובדים ותלמידים מוניות למשלוחים וחבילות,
מוניות ברחובות לשדה התעופה בן גוריון ולכל רחבי הארץ 24/6.

מוניות ברחובות להסעת עובדים

מונית להסעת עובדים- האיסוף מתבצע על ידי נהג שמתחייב על האיסוף מהבית של העובד למקום עבודתו.
ביום ובשעה שנקבעה מראש על בסיס יום יומי, וחזרה מהעבודה לבית.
אין לעובד צורך להמתין למונית או לחפש מונית, הנהג מחכה לו באיסוף מהבית וגם באיסוף חזרה לבית, הסעת עובדים זה יתרון גדול גם לחברה וגם לעובד, מאחר והעובד לא צריך לשלם כל פעם עבור הנסיעה במונית, והתשלום מתבצע אחת לחודש דרך החברה בהעברה בנקאית או בהמחאה, החברה מקבלת חשבונית מרוכזת של כל הנסיעות ועוקבת בדיוק אחר כל נסיעה במונית של כל עובד.

מוניות ברחובות להסעת תלמידים

בהסעות תלמידים נדרשת רגישות גבוהה. במיוחד במוניות עד 4 נוסעים מתוחזקת עם חגורות בטיחות להסעת תלמידים. אנו דואגים לאיסוף היישר מבית התלמיד ונסיעה בטוחה וזהירה. קיים נהג מקצועי שעבר הכשרה להסעת תלמידים מיוחדים. אין ספק שבכל ענף המוניות, התחום של הסעות תלמידים הוא נושא רגיש במיוחד.

מאחר ומדובר על ילדים והילדים זה האור שלנו. מעבר לסיכונים הכרוכים בנסיעה בכבישים, בהעלאת ובהורדת נוסעים.  לכן, חברת המוניות שנבחרת להסעת תלמידים צריכה להיות עם נהגים מקצועיים ומנוסים להסעות תלמידים בפרט.
נדרשת רגישות, מקצועיות, יחס אישי, דייקנות, עמידה בזמנים, סבלנות ושמירה על כללים.
כל אלה חשובים מאוד כאשר מדובר בתלמידים הלומדים במסגרת של חינוך מיוחד או בעלי צרכים מיוחדים. 

מוניות ברחובות שירות משלוחים  

שרותי המשלוחים שאנו מבצעים במוניות שרות אישי, מענה טלפוני ולא אפליקציה.
יש איש קשר ממנו ניתן לדעת בכל רגע מה קורה עם החבילה וכמה זמן תגיע ליעדה מענה 24/6 לא כולל חגים ושבתות.

חלק מהמשלוחים שאנו מבצעים הם: משלוח מעטפות, משלוח חבילות, משלוח דברי דואר, משלוח תווי קניה, משלוחי מתנות, משלוחי פרחים ועוד.

הסעות מיוחדות

ישנה אפשרות להזמין מוניות ל4 אנשים מוניות לשבעה אנשים שרות, אמינות ועמידה בזמנים.

הסעות ומוניות ברחובות ניתן להזמין גם נהגת לציבור הנשים. מוניות ברחובות מוניות נגישות לנכים עם מעלון לכסא גלגלים, 

שרות מוניות ברחובות לנכים הוא בהזמנה מראש ולכל רחבי הארץ.
השרות ניתן על ידי נהג מקצועי, אדיב, עדין ומבין.

מונית ברחובות לשדה התעופה בן גוריון יוצאים לחופשה? פגישה עסקית?

מוניות ברחובות ייקחו אותך לשדה התעופה בן גוריון בזמן שנקבע מראש.
המונית מחכה 5 דקות לפני מועד האיסוף נהג המונית יתקשר לוודא שאתה מוכן ורק אז נצא לנתב"ג, כמובן שתאסוף אותך לשדה התעופה מונית נקיה, חדישה, נהג אדיב, יחס אישי, ולך נשאר רק להתרווח לצללי המוזיקה שתבחר בדרך לחופשה, או פגישה עסקית, אצלנו המוניות מרווחות ונעימות.

כבר בדרך לשדה התעופה בן גוריון הנהג יתאם איתך על מועד חזרה ארצה ימתין לך בשדה התעופה בן גוריון ויחזיר אותך למחוז חפצך ולא תצטרך להמתין בתור של המוניות שלעיתים התור משתרך מעל שעה בהמתנה למונית (עדיף להזמין מראש), ככה שאצלנו הנהג כבר מחכה לך בשדה התעופה מונית מונעת ממוזגת ועם המוזיקה שאתה אוהב במקום שמיועד למוניות מוזמנות. באם אתה לא יודע את שעת הנחיתה אז ניתן גם לבדוק באתר של רשות שדות התעופה נחיתות ניתן גם לשלוח לנו מס טיסה בווצאפ.

מוניות ברחובות לקוחות מעידים עלנו שהנהגים אדיבים, סבלניים, שרות מוניות מהיר אמין, רכבים נקיים, ממוזגים, ריח נעים ברכב, נהיגה בטוחה זהירה ומוניות חדישות.

אנחנו מעניקים שירות לתושבי כל אזור רחובות והסביבה, מוניות ספיישל קרית עקרון, מוניות מזכרת בתיה, מוניות בילו, מוניות ברחובות משלוחים ומסיעים נוסעים לכל מקום מונית מרחובות לירושלים, מונית רחובות למודיעין,  מונית מרחובות לנמל תעופה בן גוריון, מונית מרחובות לתל-אביב, ושאר חלקי הארץ.