מוניות בילו

קבוצת מוניות בילו סנטר שרות מוניות מהיר לנסיעות בעיר ולכל רחבי הארץ, הסעות תלמידים, הסעות עובדים, משלוחים וחבילות לכל רחבי הארץ ונסיעות לשדה התעופה בן גוריון בהזמנה מיידית.

הגעתם למתחם הקניות? מחפשים מונית?

אנו קבוצת המוניות לשרותכם לנסיעות לכל רחבי הארץ, לפעמים קשה להזמין מונית ואפילו מעצבן כי ברגע שמחפשים מונית ספיישל דווקא אז לא מוצאים, אנו קבוצת מוניות הכי גדולה באזור עושים השתדלות לתת מענה ושרות מהיר לכל לקוח ולקוח גם בשעות העומס נספק לכם מונית, כמו כן שרות מוניות לשדה התעופה בן גוריון בזמינות מיידית, מוניות או הסעות בילו סנטר, במרכז עופר בילו סנטר אוטלט מבצעים שרות משלוחים, מעטפות, דברי דואר, אוכל, גלידות וחבילות מבילו סנטר לכל רחבי הארץ. שרות מוניות ספיישל לכל רחבי הארץ.

פעילות מוניות 24/6 לא כולל חגים ושבתות.

מוניות ברחובות 08-9-190-190 נסיעות בעיר ולכל רחבי הארץ.
לא עובדים בחגים ושבתות מוניות ספיישל ברחובות לנתב"ג.
מוניות ברחובות נסיעות בעיר ולכל רחבי הארץ.

מוניות בילו שירות, אמינות ועמידה בזמנים.

אנו מתחייבים לעמידה בזמנים, שרות אישי, מענה אנושי, יש ברשותינו צי רכבים חדישים, נהגים מנוסים וביטחון בנסיעה.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר חנויות בבילו סנטר דלי קרים, זארה, פיצה ועוד מספר חנויות במתחם בילו, נסיעות עסקיות, נסיעות פרטיות ונסיעות חברה בצומת בילו "מרכז עופר בילו סנטר אוטלט".

קבוצת המוניות נותנים מענה לנסיעות בכל הסביבה הקרובה, מוניות במזכרת בתיהמוניות בקרית עקרוןמוניות ברחובות, השרות שלנו מהיר, מענה מיידי, ויחס אישי כבר בשיחת הטלפון.

תנאי תשלום נוחים לנסיעות חברה לעסקים ומוסדות ואפשרויות תשלום ניתן לשלם במזומן, אשראי ובביט. התקשרו אלינו לתיאום פגישה ונשמח לתת לכם שרות אישי ומהיר.

קצת על צומת בילו לידע כללי.

צומת ביל"ו הוא צומת הנוצר על-ידי מפגש כביש 40 (רמלה – גדרה) וכביש 412 (הנמשך מקריית אונו בצפון עד לקריית עקרון בדרום, דרך בית דגן, ראשון לציון, נס ציונה ורחובות). הצומת ממוקם בין רחובות לפרברהּ הדרומי קריית עקרון ומכונה על-שם כפר ביל"ו, השוכן בסמוך אליו. בקרבת צומת זה מצויים בית החולים קפלן ומרכז הקניות בילו סנטר. נדלה מהאתר ויקפדיה 6.6.20

מוניות בילו סנטר נסיעות בעיר ולכל רחבי הארץ
מוניות בילו סנטר

מוניות בילו לשדה התעופה

מוניות בילו לשדה התעופה בן גוריון  הזמינו מונית מראש או הזמינו מונית מידית לנתב"ג, העדיפות שלכם ושלנו היא להזמין מראש לשדה התעופה בן גוריון והמונית תמתין לכם מראש ואפילו תתקשר לוודא 10 דק לפני זמן הנסיעה לוודא שאתם מתארגנים, יתרון נוסף הוא שבמידה והזמנתם מונית בשעות הבוקר המוקדמות נהג המונית מחייג אליכם לוודא שהתעוררתם.

מוניות חדישות ומפוארות

קבוצת המוניות שלנו הן חדישות נקיות ללא ריח, נסיעה מהירה ובטוחה אל היעד שהוזמן, זמן המתנה סביר בין 5-7 דקות הנהג מחכה לכם, אצלנו תקבלו שרות אמינות ועמידה בזמנים, מחירים סבירים לכל כיס.

מוניות בילו אוספים אתכם משדה התעופה

נהגי המוניות יאספו אותכם בשעה שנקבעה מראש, וגם יחזירו אותכם משדה התעופה בן גוריון ללא עיכובים מיותרים משער 03 בשדה התעופה קומת קרקע. כל הנהגים מבטיחים לכם נסיעה רגועה ובטוחה, אז אם בא לכם ואתם רוצים להתחיל חופשה בראש שקט עם חיוך גדול התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שרות 24/6 לא כולל חגים ושבתות.

קבוצת נהגי המוניות של בילו עובדים עם מספר נהגי מוניות בכל הסביבה, הנהגים נבחרו בקפידה יחס, אנושיות, אכפתיות, מענה אנושי, נסיעה בטוחה, רגועה ומוניות נקיות ולכן השרות שלנו מהיר ומענה מידי בכל האזור הסמוך למתחם בילו סנטר ולאולמות האירועים בסביבה חלק ממוניות אלו הם:

מוניות קרית משה רחובות.

מוניות קרית עקרון

מוניות מזכרת בתיה

מוניות רחובות אסף

מוניות קרית ההגנה רחובות

מוניות בית חולים קפלן רחובות

taxi in rehovot

מוניות פארק המדע

מוניות ברחובות ההולנדית

מוניות כפר גבירול

מוניות קניון רחובות 

מוניות רכבת רחובות

מוניות רחובות אסף

מוניות ברחובות

מוניות והסעות בילו הנחיות לנסיעה במוניות לפי משרד הבריאות: 

א. הנחייה כללית: על הנוסעים במונית להקפיד לשבת בספסל האחורי, ולנסוע עם חלונות פתוחים.
ב. ככלל, הפעלת מונית תהיה עם שני נוסעים במושב האחורי.
ג. בכל המקרים הבאים מותרת נסיעה במונית של יותר משני נוסעים: הסעת אדם לצורך רפואי, הסעה לצורך העברת קטין בין הורים גרושים, הסעה עם קטין שהאחראי עליו נדרש לצאת לצורך חיוני ואין מבוגר אחר במקום המגורים שניתן להשאיר את הקטין בהשגחתו, נסיעה לצורך טיפול במסגרת רווחה.

קבוצת המוניות שבבילו סנטר עובדים עם כל המגזרים פרטיים, מוסדות מפעלים, והסעות לנתב"ג.
 הנסיעות הן במוניות מפוארות ממוזגות ומיוחדות בכל הארץ. נהגים אדיבים שרותיים בכל מונית קיימת מערכת קשר. אנו קבוצת מוניות ששומרת שבת. אנו יותר מנשמח לצרף אתכם לרשימת לקוחותינו.

מוניות חדישות ומפוארות לכל נסיעה ולכל רחבי הארץ, מוניות ספיישל לארועים ולסידורים.
מוניות רחובות נסיעות בעיר ולכל רחבי הארץ.
מוניות בילו לשדה התעופה שרות מהיר ועמידה בזמנים
מוניות לשדה התעופה שרות מהיר ואמין.

מוניות בבילו והסביבה – כך תבחרו נכון

איזור בילו, אשר שוכן בדרום רחובות, נחשב לאחד האזורים העמוסים ביותר בשפלה ובכלל.
מדובר באזור תעשייה ומסחר מהגדולים ביותר שקיימים במדינת ישראל.
באזור זה אפשר למצוא מגוון רחב של חנויות שונות, מסעדות, בתי קפה, מועדונים, בתי מסחר, תעשייה ועוד. 

לכן, זה לא מפתיע שנמצא מגוון תחנות של מוניות ברחובות והאיזור אשר משרתות את קהל העובדים במקום וכן את קהל הלקוחות, בין אם מדובר בכאלה שרוצים להגיע למקום או כאלה שרוצים לנסוע ממנו אל מקומות אחרים.
מאחר ואפשר למצוא במקום מספר תחנות מוניות, חשוב לדעת כיצד לבחור בצורה נכונה עם מי לעבוד. 

צריך לומר, יש הבדל בין בית עסק שבוחר לעבוד עם תחנת מוניות מקומית, מוניות בילו  למשל, לבין לקוחות שבוחרים להזמין מונית לצורך נסיעה אל או מהאזור. ההבדל טמון בכך שעסקים מזמינים שירות באופן קבוע עם התחנה.
השירות הוא לצורך הסעת עובדים, בבקרים, לילות או סופי שבוע. לעומת זאת לוקחות מזמינים שירות באופן לא קבוע, מעת לעת, כשיש להם צורך בכך. 

למה לבחור מוניות בילו?

ראשית, מוניות ספיישל רחובות יש לבחון עד כמה גדולה התחנה, כמה נהגים ומוניות יש לה. זה יאפשר לנו לדעת האם היא תוכל לספק לנו שירות בכל עת, ללא דחיות ועיכובים. 

שנית, יש לבחון את המקצועיות, ניסיון ואמינות החברה.
גם אם מדובר מבחינת מחירים ובין אם זה אומר לצורך שירות מותאם לצרכים שלנו, בכל שעה ושעה. אנחנו או הנוסעים מטעמנו צריכים להרגיש בטוחים עם הנהג והשירות שאנחנו מקבלים ממנו ומהתחנה. 

שלישית, יש לבחון את אופי וסוג השירותים שהתחנה מספקת. בין אם מדובר בנסיעות קצרות או ארוכות, נסיעות במהלך היום או הלילה, אמצע שבוע או סוף שבוע. 

להזמנת מוניות רחובות

מוניות ברחובות טלפון התקשרו אלינו הזמנת מונית ברחובות ונשמח לתת לכם שרות מהיר ויעיל לשרות מוניות רחובות בעיר ולכל רחבי הארץ, שרות מוניות ספיישל רחובות לפרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות. ניתן לראות באתר שלנו מחיר משוער לנסיעה במונית מרחובות לכל יעד בישראל לפי מונה.

אנחנו מעניקים שירות לתושבי כל אזור רחובות והסביבה, מוניות ספיישל קרית עקרון, מוניות מזכרת בתיה, מוניות בילו, מוניות רחובות משלוחים ומסיעים נוסעים לכל מקום מונית מרחובות לירושלים, מונית רחובות למודיעין,  מונית מרחובות לנמל תעופה בן גוריון, מונית מרחובות לתל-אביב, ושאר חלקי הארץ.