מוניות רחובות אודות

מוניות ברחובות הקבוצה הכי גדולה באזור השפלה הקבוצה מונה למעלה מ – 150 נהגי מוניות בכל אזור רחובות והסביבה, היתרון הבולט והמרכזי של קבוצת המוניות ברחובות הוא כמובן מענה מהיר לכל נסיעה.

שרות, אמינות ועמידה בזמנים רק מוניות רחובות

נהגי המוניות שעובדים בשיתוף פעולה עם מוניות ברחובות נותנים שרות מהיר ומעולה לכל לקוחותינו, כמובן שהלקוחות מרוצים ונהגי המוניות מרוצים, אם אתם רוצים שרות מהיר, יחס אדיב, ותמורה לכספכם התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשרותכם.

מוניות למשלוחים חבילות ודברי דואר
מוניות רחובות

מונית ברחובות והסביבה נותנים שירות נסיעה במונית ספיישל בכל האיזור: מונית בקרית עקרון, מונית במזכרת בתיה, מונית בגבעת ברנר, מונית בפארק המדע, מונית ברכבת רחובות, מונית ברחובות החדשה מונית בגבעת ברנר מוניות בילו וישובי הסביבה, נסיעות מידיות לשדה התעופה ולכל רחבי הארץ

ניתן ליצור איתנו קשר גם whatsapp מוניות ברחובות והסביבה.

מוניות ברחובות

כל הנהגים שאנו עובדים איתם הם מתושבי הסביבה לדוגמא: מוניות ברחובות, מונית ברחובות, מונית בקרית עקרון, מונית במזכרת בתיה, מונית בפארק המדע, מונית ברכבת רחובות, מונית ברחובות עם אשראי, מונית בבילו סנטר, צלצלו אלינו מונית ברחובות עם בוסטר לילד, מונית ברחובות טלפון, מוניות ברחובות.

כחלק משירות הסעות לכל רחבי הארץ אנו מבצעים נסיעות בכל שעות היממה, מוניות ברחובות לשדה התעופה נאסוף אותך בשעה שנקבעה מראש וגם נחזיר אותך משדה התעופה בן גוריון ללא עיכובים מיותרים. 

אז אם אתם רוצים להתחיל חופשה בראש שקט? התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שרות 24/6 לא כולל חגים ושבתות. נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת. קבוצת המוניות הכי גדולה ברחובות עובדים עם מספר נהגי מוניות לכן השרות שלנו מהיר ומענה מידי חלק ממוניות אלו הם:

מוניות קרית משה רחובות

מוניות רחובות החדשה

מוניות קרית עקרון

מוניות מזכרת בתיה

מוניות ברחובות אסף

מוניות קרית ההגנה רחובות

מוניות בית חולים קפלן רחובות

taxi in rehovot

מוניות פארק המדע

מוניות ברחובות ההולנדית

מוניות כפר גבירול

מוניות קניון רחובות

מוניות רכבת רחובות

מוניות ברחובות אסף

מוניות בילו

מוניות ברחובות

אנו עושים מאמצים בכדי לייעל את השרות כל הזמן במוניות רחובות נעניק לכם שירות מוניות מיידי למיקומכם הנוכחי ויסיעו אתכם ליעדכם. צריכים להגיע לאחת מעשרות השכונות ברחובות? הגעתם למקום הנכון! מוניות רחובות נסיעה מהירה, בטוחה ומהנה, נאסוף אתכם ביעילות מהכתובת שהזמנתם, וניקח אתכם לכל מקום שאליו תרצו להגיע. אם המסלול שלכם מורכב מכמה עצירות בדרך, עצירה בסופר, עצירה אצל הסבתא, מונית לקניון רחובות, מונית לרכבת רחובות, להוריד משהו אצל האישה במשרד, אנחנו נסיע אתכם בצורה המהנה ביותר האפשרית לכם ולנו!
– אנחנו מעניקים שירות לתושבי כל אזור רחובות והסביבה, ומסיעים נוסעים לכל מקום מרחובות לירושלים, מרחובות למודיעין,  מרחובות לשדה תעופה בן גוריון, מרחובות לתל-אביב, ושאר חלקי הארץ.  

לקוחות מעידים עלנו שהנהגים אדיבים, סבלניים, שרות מוניות מהיר אמין, רכבים נקיים, ממוזגים, ריח נעים ברכב, נהיגה בטוחה זהירה ומוניות חדישות.

מה אנשים אומרים

הדרך הכי טובה להתחיל היא להפסיק לדבר ולהתחיל לעשות.

וולט דיסני

הבחירות שלנו, הארי, משקפות מי אנחנו באמת הרבה יותר מהיכולות שלנו.

ג'יי. קיי. רולינג

חבל לבכות כי החוויה הסתיימה, כדאי לחייך כי החוויה התרחשה.

דר. סוס

כל נהגי מוניות ברחובות דוגלים במתן שרות, אמינות ועמידה בזמנים
נשמח לתת לכם שרות.

להחזיק רכב פרטי או להזמין מונית?

רכב פרטי

אנו כישראלים אוהבים עצמאות ואחד הדברים הוא רכב צמוד, ככה שאני לא מוגבל ויכול לנסוע לאן שבא לי. אבל האם באמת חשבתם כמה עולה לנו כל חודש להחזיק רכב פרטי? האם זה משתלם? האם זה שווה שיש לנו רכב פרטי?

כל משפחה מחזיקה בממוצע שלושה רכבים פרטיים בבית, לפי נתוני הלמ"ס רק בסוף שנת 2018 היה גידול של 3.9% כלי רכב שנכנסו לארץ, כמות הרכבים בישראל עומדת כיום על כ- 3.5 מליון כלי רכב, הצפיפות על הכבישים גדלה משנה לשנה פקקים איומים בשעות השיא, והקיף בניית הכבישים לא מספיק להתרחב בכל שנה, לדוגמא נסיעה לתל אביב מרחובות בשעות הבוקר לוקח יותר משעה וחצי, לא כולל את הנתיב המהיר, ובדרך אפשר לראות ולהבחין שבכל רכב יושב הנהג בלבד, למה? כי אנחנו אוהבים עצמאות ולא להיות מוגבלים בתחבורה ציבורית צפופה, דחוסה, שבדרך כלל האוטובוסים לא מגיעים בזמן, ולעיתים הרכבת מתעכבת.

מבדיקה שערכנו על ידי מחשבון באתר הון עלות אחזקת רכב שנתית – חודשית לגבי עלויות אחזקת רכב בהנחה שנסענו לפחות 15,000 קלומטר בשנה, עלות רכב פרטי מאה אלף ₪ יוצא שכולל הביטוחים, דלק, טיפולים ואגרת רישוי, אנו משלמים בשנה  31,782 ₪ נחלק את זה לחודשים 2648 ₪, המחיר כולל ירידת ערך שנתית של הרכב, ככה מבלי שנשים לב אחזקת שנתית של רכב גבוה מאוד.

למרות זאת רבים מעדיפים רכב פרטי למרות העלויות, כל זה ועדיין לא דיברנו על חניה פרטית ליד הבית אם יש להם דבר כזה, או במקום העבודה חניה מסודרת, אזי צריך לשלם גם עבור החניה, בנוסף לכל הוצאות אחזקת הרכב, אבל אנחנו מעדיפים עצמאות, כי הרכב קרוב אליי ואני לא מוגבל בתחבורה ציבורית.

מוניות רחובות שי לכל רחבי הארץ מוניות לשדה התעופה
מוניות לנסיעות בעיר ולכל רחבי הארץ
מונית,

אני מגדיר את זה בצורה כזו "נסעת שילמת, לא נסעת לא שילמת" לדוגמא אם נסעת במונית מרחובות ההולנדית, לרחובות החדשה מרחק של כ 6 קילומטר תשלם בערך 45 ₪ בתעריף אחד, ניקח את אותו המסלול בתעריף 2 נשלם בערך 52 ₪, גם אם נסענו בתעריף אחד כל יום במהלך 22 יום אנחנו נגיע לסכום של 990 ₪ נסיעה במונית בחישוב קל, ישנה אפשרות אפילו להוזיל את העלויות באת תתקשר למוניות ברחובות ותקבל מחיר ומהסדרן יותר זול מהמונה, הנהג יפעיל את המונה עד להגעת המחיר המוסכם.

נסיעה במונית כרוכה בהזמנת מונית מידית או נסיעה עתידית, אם זה באפליקציה או להתקשר לתחנת מוניות, (אני מעדיף להתקשר לתחנת מוניות מאחר ואני אוהב מענה אנושי, כמו הרבה אנשים אחרים). הצורך במונית נובע מכך שאין לי רכב פרטי, או שהרכב אצל בת הזוג, אני ממהר לעבודה, לשלוח את הילדים לגן, ועוד הרבה סיבות כאלה ואחרות, הזמנת מונית מתחנת מוניות עדיפות גדולה מאחר ויש מענה אנושי הסדרן מכיר את כל הכתובות יותר טוב מכל אפליקציה כזו או אחרת, ניתן להזמין מוניות רחובות לשדה התעופה בן גוריון והנהג מונית יחכה לך כבר למטה, ניתן להזמין מונית מידית ונהג מונית בדרך אליך, ישנה אפשרות גם לבקש מהסדרן מונית מפוארת, או לומר לסדרן שיש לי כמה עצירות בדרך מה שיותר מסורבל באפליקציה.

לכן חשוב לבדוק כמה נוסעים בשנה עם הרכב הפרטי ומה הצורך אם זה לעבודה ועוברים בחודש את ה 700 קילומטר אזי עדיף כדאי ואף רצוי להחזיק רכב פרטי, אבל אם לא נוסעים הרבה ברכב הפרטי, אז אין טעם להחזיק רכב פרטי ועדיף לנסוע במוניות לכל יעד שתרצו בפרט אם מקום העבודה שלכם הוא קרוב לבית.

לא לקחנו בחשבון את הלחצים שיש ברכב פרטי במהלך הנסיעה, כמו אחריות, בטיחות, נסיעה רגועה, דוחות משטרה, פקקים בדרך, וחניה שזה היום כבר הפך לנושא בעייתי בכל אזור בארץ. ברגע שמזמינים מונית ברחובות לשדה התעופה אז כל הלחץ של הנהיגה בדרך נמצא אצל הנהג מונית והמזמין יושב להתרווח בנסיעה רגועה, נינוחה, עם מוזיקה טובה ומיזוג אוויר.

תעשו את החשבון שלכם.

להזמנת מוניות רחובות

מוניות ברחובות טלפון  התקשרו אלינו הזמנת מונית ברחובות ונשמח לתת לכם שרות מהיר ויעיל לשרות מוניות רחובות בעיר ולכל רחבי הארץ, שרות מוניות ספיישל רחובות לפרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות ,ניתן להזמין מונית נגישה לנכים. ניתן לראות באתר שלנו מחיר משוער לנסיעה במונית מרחובות לכל יעד בישראל לפי מונה.